Ach jak przyjemnie i jak wesoło… :)

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za  udział w imprezie „JESIENNA WYPRAWA PO ZDROWIE”, która odbyła się we wtorek 8.10.2013. Cieszymy się, że tak licznie skorzystaliście  z naszej propozycji spędzenia  czasu na ze swoimi pociechami na sportowo. Mamy nadzieję, że taki rodzaj aktywności na świeżym powietrzu spodobał się państwu i równie chętnie w przyszłości weźmiecie udział w podobnych przedsięwzięciach, do czego gorąco was zachęcamy. Baaaardzo dziękujemy również za wszystkie owoce i warzywa, które posłużyły nam jako rekwizyty do konkurencji sportowych oraz do przygotowania pysznych nagród za udział w nich.

A teraz możecie „cofnąć się w czasie” i obejrzeć zdjęcia z naszej zabawy. Może dostrzeżecie siebie???

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8t0s3h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry