PRACE REMONTOWE NA PLACU PRZY KUCHNI

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Od 09 września 2013r. trwają prace remontowe na placu przy kuchni – jest to osuszenie i izolacja ścian zewnętrznych budynku. Przez kilka dni będzie tam trochę hałasu i kurzu, ale potem suche i czyste ściany. Plac wewnętrzny jest wyłączony z użycia.  W godzinach 12.00 – 14.00 nie będą wykonywane prace powodujące hałas. Przewidywany czas zakończenia remontu, to połowa listopada.

Przepraszamy za utrudnienia!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7u1k5t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry