Spotkanie Lisków z panią stomatolog…

| Kategoria: Grupa VI Liski, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

3 października (czwartek) odwiedziła naszą grupę p.stomatolog – p.dr Jaszczyńska. Pani doktor przypomniała dzieciom jak zbudowane są nasze zęby – pokazała na stosownym modelu ich wygląd. Przypomniała również dzieciom co należy robić, aby były zdrowe. Przede wszystkim pokazała właściwy sposób mycia zębów. Następnie wspólnie z p. doktor dzieci wykonywały z dużym zaangażowaniem pracę plastyczną. Zadaniem dzieci było samodzielne wycięcie nożyczkami – przyborów potrzebnych do mycia zębów: kubka, szczoteczki i pasty. Efekty można podziwiać na naszej tablicy z pracami plastycznymi. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie dzieci otrzymały niespodzianki :)
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć:

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7z8g4i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry