Pierwszy miesiąc już za nami…:)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

I minął już cały miesiąc od kiedy Misie zaczęły uczęszczać do naszego przedszkola :) Zaadaptowały się świetnie, potrafią już wiele nowych rymowanek, piosenek i różnych zabaw :) Chętnie uczestniczą w zajęciach, są uśmiechnięte i radosne:)

Przedstawiamy zdjęcia naszych dzieci: i w czasie pracy, i w czasie konstruktywnej zabawy :)  Miłego oglądania :)

pozdrawiamy serdecznie!

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5d3l4o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry