Biedronki na zakupach

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Jesień to bardzo miły  czas. Wszędzie wokół można dostrzec jej dary. Biedronki postanowiły poszukać ich w  sklepie warzywnym. Właśnie dlatego w poniedziałek 30.09. wybrały się razem z ciocią Izą i Zosią na zakupy, gdzie na sklepowych półkach podziwiały dorodne owoce i warzywa. Potem kupiły jabłuszko, gruszkę i  śliweczki, z którymi dumne wróciły do przedszkola. I teraz w naszym kąciku przyrodniczym z koszyczka „wyglądają” nasze pierwsze wspólne zakupy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5r0x1o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry