Urodziny Kuby u Zajączków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Dnia 01.10.2013r. nasz Kuba „Zajączek” miał czwarte urodziny. Chciał je spędzić na wspólnych zabawach z kolegami i koleżankami ze swojej przedszkolnej grupy. Rodzice zapewnili cały urodzinowy zestaw: czapeczki, talerzyki, łyżeczki balony no i oczywiście tort – samochód ciężarowy, a ciocie zajęły się oprawą imprezy urodzinowej.

Uroczystość zaczęliśmy od zaśpiewania solenizantowi piosenki „Sto lat” potem ciocia Ania pokroiła tort. Następnie zaczęła się prawdziwa zabawa. Dzieci szalały na chuście, jeździły autami i rzucały piłeczkami. Na koniec uroczystości zatańczyły w parach, kołach w zależności od gustu i chęci. Byliśmy także na placu zabaw, bo cóż to za urodziny bez możliwości zaczerpnięcia świeżego powietrza. Wszystkie „Zajączki” chętnie uczestniczyły w zabawach. Przebieg uroczystości można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5u4h1h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry