Cały Szczecin w kwiatach

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

29 września przedstawiciele Naszego Przedszkola uczestniczyli w finale 39 edycji konkursu  „Cały Szczecin w kwiatach”. Chociaż nie zajęliśmy żadnego miejsca w tym konkursie, to dla nas najważniejsze jest to że wokół nas jest zielono! Cieszymy się, że współtworzymy zielony Szczecin i wzbogacamy nasze miasto w zielone płuca. Tak czy inaczej mamy świadomość, że dla naszych przedszkolaków jesteśmy zieloną ostoją. Jesteśmy dumni, że zieleń Naszego Przedszkola została zaprezentowana w albumie laureatów konkursu. Wiemy, że ten sukces nie byłby możliwy bez udziału dzieci, rodziców i pracowników Naszego Przedszkola. A więc, dziękujemy i życzymy Wszystkim, wszystkiego zielonego!!!

IMG_8551 IMG_8564 IMG_8541 IMG_8544 IMG_8551 IMG_8555 IMG_8568

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5x6b4o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry