Radiowe Słoneczka!

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

26 września byliśmy na wycieczce w Radiu Szczecin. Do budynku Telewizji, w którym mieści się Radio Szczecin, dotarliśmy tramwajem. Dla niektórych dzieci była to pierwsza w życiu podróż tramwajowa. Tam czekało na nas wiele atrakcji. Zobaczyliśmy studio w którym akurat były nadawane na żywo wiadomości. Zwiedziliśmy studio nagrań koncertów, w którym my także daliśmy koncert i zaśpiewaliśmy naszą przedszkolną piosenkę. W prezencie otrzymaliśmy płytę, z nagraną piosenką!  Oprócz tego mogliśmy obejrzeć wyposażenie każdego studia, czyli: mikrofony, przyciski i mnóstwo, mnóstwo guziczków. Zachwyciły nas nietypowe drzwi i klamki w pomieszczeniach nagrań. To była wyjątkowa wycieczka, która udała się dzięki zaangażowaniu mamy Hani. Cali, zdrowi i bezpieczni wróciliśmy do przedszkola dzięki opiece naszych Pań i pomocy mamy Oliwiera W i mamy Kornelki.

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3e9v3m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry