Jak to miło być BIEDRONKĄ!!!

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Hej to my Biedronki. Jesteśmy jedną z trzech najmłodszych grup w naszym przedszkolu. Uczęszcza do nas 26 dzieci,  16 dziewczynek i 10 chłopców. Choć czasem jeszcze troszeczkę tęsknimy za naszymi rodzicami, coraz chętniej spotykamy się z naszymi „ciociami”. Przekonaliśmy się, że w przedszkolu jest całkiem fajnie. Dużo się bawimy, uczymy nowych piosenek i wierszyków, rysujemy, nawet malowaliśmy już farbami. Bardzo lubimy zabawy na świeżym powietrzu. Najczęściej są to zabawy w ogrodzie przedszkolnym, ale chodzimy też na spacery w towarzystwie naszego „biedronkowego węża” poznając najbliższą okolicę i ucząc się jak bezpiecznie poruszać się w grupie poza terenem przedszkola. BO MY JESTEŚMY BARDZO DZIELNE PRZEDSZKOLAKI.

Aha, zapomnieliśmy jeszcze przedstawić nasze „Ciocie”, codziennie spotykamy się z ciocią Izą, Zosią i Edytką. W środy i czwartki czas spędza z nami pani Dyrektor, a we wtorek bawi się z nami także ciocia Paulina.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej zabawy w sali i w ogrodzie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2j8z8b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry