Krokusowa rewolucja!

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

23 września 2013 roku zakończyliśmy w naszym Przedszkolu akcję „Zbieramy  grosiki na krokusiki”.  Dzięki Państwa zaangażowaniu w ciągu pięciu dni zbiórki zgromadziliśmy 212,02 zł. W październiku odbędzie się uroczyste sadzenie ze wsparciem Kuriera Szczecińskiego! Ta kwota wystarczy, aby wiosną przepiękne krokusy zakwitły przed naszym Przedszkolem. Bardzo dziękujemyWszyskim za wsparcie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5e0x5h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry