Słonecznie witamy w nowym roku!

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

IMG_8256 IMG_8259 IMG_8261 IMG_8263 IMG_8265 IMG_8266 IMG_8267 IMG_8269 IMG_8272 IMG_8273 IMG_8276 IMG_8277 IMG_8290 IMG_8300 IMG_8302 IMG_8304 IMG_8306Witamy serdecznie w nowym roku przedszkolnym! Jesteśmy już o rok starsi, więc jesteśmy w grupie „Słoneczka”. Od września są z nami nowi koledzy i koleżanki: Julka H, Oliwier  W, Antoś i Emilka. W tym roku byliśmy już na dwóch pieszych wycieczkach, aby móc ćwiczyć bezpieczne poruszanie się w parach i oglądać najbliższe nam okolice. 12.09 byliśmy na działce, gdzie wróciliśmy z kieszeniami pełnymi: ziemniaków, brzoskwiń, śliwek i jabłek  i brzuchami pełnymi malin. To była smaczna i pouczająca wycieczka. Niektórzy z nas po raz pierwszy widzieli  warzywa i owoce w ich naturalnym środowisku, czyli na grządce, krzewie, czy drzewie.  Okazało się, że bywają dynie, które na przykład  lubią sobie  rosnąć na drzewieJ Kolejna wycieczka odbyła się 17.09 na pętlę tramwajową, tam Kacper w imieniu wszystkich dzieci i opiekunów  kupił grupowe bilety na najbliższą wyprawę  tramwajową do Radia Plus. To była krótka i ciekawa wycieczka .Nasze wędrówki mogły się odbyć dzięki naszym Paniom, oraz opiece i pomocy  mamy: Oliwiera W, Hani, Bartka i Oliwiera O. Serdecznie dziękujemy za wspólne wędrowanie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3n5t3l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry