Uśmiechnięte buzie naszych Misiaczków :)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Korzystamy wciąż z pięknych uroków lata. Słońce świeci – my jesteśmy uśmiechnięci i radośni! Bawimy się razem, coraz lepiej się znamy i lubimy … co widać na naszych zdjęciach :) zdjęcia z dzisiaj – zapraszamy!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5k4q2h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry