MISIE witają w nowym roku szkolnym 2013/2014

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Serdecznie witamy wszystkie Dzieci i Was Drodzy Rodzice w grupie V – „MISIE”

w nowym roku szkolnym 2013/2014 :)))

Hej, idziemy, hej idziemy

drobny krok, lecz równy jaki.

Maszerują, maszerują

maszerują przedszkolaki.

                        Ref. Hejże hej, hejże hej

                                    maszerują przedszkolaki… 

(fragm. piosenki pt. ” W naszym przedszkolu”, słowa: M.Rosińska, muzyka: J.Wasowski)

         Zaczęliśmy ten marsz 2 września… Od tego dnia wszystkie dzieci uczęszczają do przedszkola. Są odważne oraz  radosne, pilnie uczą się samodzielności :)  Tylko czasem zdarza się im mocniej tęsknić za rodzicami. Jednak dzielnie znoszą trudy dnia by potem…, by potem wpaść w kochane ramiona mamy, taty lub dziadków :))))

        O to, by czas spędzony w przedszkolu obfitował w zabawę, naukę i dobre jedzenie dbają: panie nauczycielki: Monika Piątek i Beata Owczarek-Matusiak oraz 2 x w tyg Małgorzta Olczak;  pomoc nauczyciela: p.Elżbieta Strycharczyk oraz p.woźna Dorota Harz.  Zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszych dni:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6r8t6k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry