Witamy Wiewiórki w nowym roku szkolnym 2013/2014

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Grupa II Wiewiórki liczy 25 osób.  23 dzieci to ubiegłoroczne Biedronki,  dołączyła do nas  Hania i Kacperek:). Wiewiórkami zajmują się dwie nauczycielki :  p. Joanna Rycyk, p. Elżbieta Godlewska, pomoc nauczyciela p. Joanna Szpunar ( gości u nas co 3 dzień) oraz p. Jola Franczak.

Godziny pracy grupy Wiewiórki: od 6.00  do 8.00 jesteśmy w grupie I Biedronki;

                                                                              od 8.00 do 16.oo jesteśmy w swojej grupie;

                                                                              0d 16.oo do 16.30 jesteśmy w grupie III Sarenki.

W dniu 13 09.2013 (piątek ) o godzinie 15.30 zapraszamy wszystkich rodziców Wiewiórek  na zebranie organizacyjne , które odbędzie się w naszej sali. Na spotkaniu omówimy sprawy bieżące, przedstawimy rozliczenie wydatków za ubiegły rok  oraz plany na bieżący rok szkolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, nauczycielki  J. Rycyk, E.Godlewska.

 

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3z5g9o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry