SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA NAJMŁODSZYCH

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W dniach 28 – 30 sierpnia 2013r. od godziny 15.30 w naszym przedszkolu będą odbywały się spotkania adaptacyjne dla najmłodszych grup. Pierwszego dnia (28.08. – środa) zapraszamy samych rodziców na spotkanie organizacyjne, natomiast w czwartek i piątek czekamy na dzieci – pokażemy im przedszkole, sale, ogrody, poznamy się i pobawimy.

„Leśna Gromada” zaprasza!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2m4l7u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry