Wspominamy urodzinki Kai

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Właśnie minęły urodzinki Kai, które dzięki jej rodzicom były wyjątkowe. Najpierw jej rodzice udekorowali naszą jadalnię balonami, potem nakryli stoły i zaprosili dzieci. Wszystkie Liski  głośno odśpiewały STO LAT a potem zasiadły do stołu i z niecierpliwością czekały na słodki poczęstunek. A kiedy wszyscy się najedli rozpoczęły się tańce. Taką zabawę będziemy długo wspominać

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2k0r3z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry