Zakończenie roku u Lisków:)

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

11 czerwca odbyło się zakończenie roku przedszkolnego u „Lisków”. Były: gry, zabawy, tańce i uroczyste pożegnanie przedszkolaków. W przyszłym roku do szkoły wyruszają: Martynka, Oliwier K, Damianek i Aleks. Były też piękne, niezwykłe serca dla wszystkich pracowników przedszkola od przedszkolaków, z podziękowaniem za wspólnie spędzony czas. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólny rok: nauki, zabawy, wspaniałych wrażeń, uroczystości, konkursów, pomysłów i zaangażowania. Do zobaczenia po wakacjach!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7z2a9t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry