Przyroda górą!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

12 czerwca 2013r odbył się, finał już V edycji Miejskiego Konkursu „Nasza przygoda z Przyrodą”. Nasze Przedszkole po raz pierwszy przystąpiło do tego konkursu. I choć nie znaleźliśmy się w zwycięskiej trójce, to i tak nagrodzono nas za wspaniały i niezwykły „Kwadrat”.  A było to możliwe, dzięki zaangażowaniu się Państwa i pracowników Przedszkola w ukwiecenie „Kradratu”. W związku z tym serdecznie dziękujemy Wszystkim za wsparcie i okazaną pomoc. Obiecujemy kontynuować podjęte Wspólnie przedsięwzięcie. Nagrody: nawozy, sprzęt ogrodniczy i bon 200zł odebrała z rąk organizatorów, Pani Dyrektor Naszego Przedszkola, wraz z pomocnikami. Dziękujemy 

IMG_6422 IMG_6423 IMG_6424 IMG_6429 IMG_6430 IMG_6431 IMG_6434 IMG_6436 IMG_6437 IMG_6438 IMG_6461

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0k6f1g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry