Zwycięstwo – po raz drugi!!!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | 1 komentarz

Po raz drugi  tej wiosny, nasze Przedszkole zajęło I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Fotograficznym. Konkurs dotyczył budzącej się wokół nas wiosny do życia. Obie prace wyeksponowane są przy głównym wejściu do naszego  Przedszkola. Bohaterami zdjęć są dzieci z grupy „Liski”, oraz oczywiście przepiękne okoliczności przyrody. Autorem obu prac jest Anna Dmochowska. Serdecznie zapraszam do obejrzenia tych niezwykłych oznak wiosny, uchwyconych w zgiełku naszego, wielkiego miasta. Życzę wielu wrażeń!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Zwycięstwo – po raz drugi!!!”

  1. mama adasia i konrada, 26 czerwca 2013, 23:07

    Widzieliśmy prace. Bardzo ładne. Gratulujemy pomysłowości :-))

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0g9o0p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry