Sarenki w Eberswalde

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W wycieczce do ZOO w Eberswalde towarzyszyły nam grupy: „Mrówki”, „Słoneczka”. Każde z nas zabrało ze sobą całe plecaki i torby dobrego humoru.  Mieliśmy mnóstwo wrażeń, nie tylko wzrokowych, ale też smakowych i dotykowych. Spotkanie z dzikimi zwierzętami wzbudziło w dzieciach mnóstwo emocji, były podekscytowane i zniecierpliwione. Pomimo mnóstwa ilości wrażeń, dzieci wciąż domagały się więcej. Bawiły się na trzech różnych placach zabaw i zwiedziły ZOO w całości. Ich energia i ciekawość nie pozwoliły im odpocząć, co bardzo nas ucieszyło. Dzięki temu odwiedziliśmy wszystkie zwierzątka mieszkające w ZOO, a jazda autobusem była czystą przyjemnością. Dzieci śpiewały i naśladowały tekst piosenki (i tu podziękowania dla cioci Gosi z Mrówek), nie czując upływającego czasu. Niestety co dobre, szybko się kończy, a szkoda…

SARENKI W ZOO

NIEKTÓRE ZWIERZĘTA Z ZOO W EBERSWALDE

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6s2l5x (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry