Pokaz ŚMIESZNYCH NAKRYĆ GŁOWY :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | 1 komentarz

Z rana – 5 czerwca dzieci  bawiły się podczas gier i zabaw sportowych w ogrodzie przedszkolnym. Konkursy były bardzo precyzyjne, wymagały współpracy w zespole – a to wcale nie łatwa sprawa, jednak dzieci sobie świetnie poradziły:) Po obiedzie przedszkolaki uczestniczyły w pokazie „Śmiesznych nakryć głowy” – zrobionych przez dzieci oraz ich rodziców. Czapki, czapeczki, kapelusze i inne nakrycia  były rewelacyjne, śmieszne, kolorowe i niecodzienne :))) Serdecznie dziękujemy rodzicom za włączenie się do zabawy :) Pokaz przy muzyce odbył się jak należy na „czerwonym dywanie” :) Odwiedziliśmy również wszystkie grupy w naszym prz-lu. Było się czym chwalić i wszystkim bardzo podobały się nasze cudeńka !  A teraz zapraszam do naszej galerii:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Pokaz ŚMIESZNYCH NAKRYĆ GŁOWY :)”

  1. Dorota Trojan, 7 czerwca 2013, 20:46

    Super grupa,czapeczki przepiękne,pozdrawiam Karolka N.:)

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4b4z0v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry