Święto Pluszowego Misia

| Kategoria: Grupa VI Liski | 2 komentarze

Hej,hej Liski mam nadzieję, że pamiętacie a jak nie to przypominamy,że w najbliższy piątek przynosimy swojego ulubionego MISIA! A może i Wasi Rodzice jeszcze mają swoje Pluszaczki Misiaczki?! Można się pochwalić, zachęcamy!!!  W końcu to Dzień Pluszowego Misia!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

2 komentarze to “Święto Pluszowego Misia”

  1. Tata Oli, 21 listopada 2011, 21:07

    Trzeba chyba będzie odkurzyć stare zabawki :-)

  2. Mama Antosia, 23 listopada 2011, 21:16

    Antoś napewno z ochotą pochwali się swoim białym misiem którego od niedawna nazywa stary misiu:)

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5h0l7f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry