URODZINY ADRIANKA

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W zeszłym tygodniu Adrianek z okazji swoich 5 urodzin, zaprosił wszystkie dzieci z grupy „Wiewiórki” na wspólną zabawę do bawialni Tygrysek. Z powodu wyjazdu, przedszkolakom od samego rana towarzyszył dobry humor. Zdjęcia z wyjazdu można zobaczyć w galerii- zapraszamy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0h7e0a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry