A elektrośmieci??? też je trzeba segregować! akcja trwa!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

APEL  grupy VII „SŁONECZKA” DO

WSZYSTKICH RODZICÓW!

 

        Każdy z nas – robiąc porządki w swoim domu, piwnicy czy garażu znajduje tam niepotrzebnie zalegający sprzęt elektryczny i elektroniczny. Segregujemy śmieci codziennie, jednak nie zawsze ten zużyty sprzęt znajduje właściwe miejsce…Prosimy przynieść go do nas. Prosimy również popytać wśród rodziny, przyjaciół, znajomych – może i u nich coś by się znalazło?  

        Zajmujemy się ekologią, wdrażamy dzieci do dbałości o nasze osiedle, nasze miasto, nasze środowisko – zatem cały nasz świat, którego los przecież nie jest nam obojętny…

        Zróbmy to RAZEM – pokażmy dzieciom właściwy przykład, by odczuwały radość chroniąc środowisko, poprzez uczestnictwo
w naszej akcji wraz z najbliższymi osobami i przynosząc z dumą te zużyte zabawki, suszarki, odkurzacze itp.  do swojej grupy.

       To kolejna w naszym przedszkolu – edycja akcji zbierania elektrośmieci. I tym razem prosimy o pomoc w zbiórce, tak jak
w poprzednim roku, wtedy zebraliśmy ponad 1,5 tony !!!

Dnia 15 maja dzieci z grupy „Słoneczka” wystąpiły w programie artystycznym promującym akcję zbierania elektrośmieci w naszym przedszkolu . Przedszkole jest STAŁYM  PUNKTEM  ODBIORU  ELEKTROŚMIECI.  Dzieci bardzo mocno zaangażowały się w zbiórkę i promocję naszej akcji.  Wielkiebrawa dla wszystkich jej uczestników !!!

W maju 2013r. przyłączyliśmy się do Klubu Obrońców Planety oraz

akcji zbierania płyt CD/DVD ! 

– specjalne kartony na płyty  znajdują się przy wejściu  naszego przedszkola, z obu stron:)

Pozdrawiamy i zachęcamy do działania!                                                                      

Panie i Dzieci z gr. VII

Kilka fotek:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7h5s6w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry